Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd

Güzel satıcı, güzel ürünler.

—— Şili'den Jorge

iyi

—— Amerika'dan Alice

Ben sohbet şimdi

Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd
company information equipment production line Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Yıllık satış : 3500000-4000000
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 60% - 70%
Location: China
Yuyao Yuhai Hayvancılık ve Hayvancılık Makine Teknolojisi Co, Ltd, Doğu Zhejiang'daki Ningxia Ovası'nın ortasında "Kalıp İlçesi" ve "Plastik Şehir" ününü taşıyan Yuyao Şehrinde yer almaktadır. Ningbo Beilun limanının doğusundaki Hangzhou-Ningbo Expressway ve Hangzhou Körfezi'nin batısındaki Xiao Yong demiryolunun güneyinde, Hangzhou Körfezi Köprüsü'nden kuzey, Ningbo Lishe Havaalanı Havaalanı'na yaklaşık 30 km uzaklıktadır. Deniz, kara, hava, demir taşımacılığı çok uygundur.
Şirket esas olarak her türlü hayvancılık malzemeleri ve makineleri ile hayvancılık ürünleri aksesuarları araştırma ve geliştirme ve işleme alandır. Örneğin: çeşitli meme toplama tipleri, çeşitli sapma ölçerler, nabız atma, elektrik nabzı, hayvan içme suyu kabı, süt fıçılarıyla beslenen hayvan, banyo kapları ve çok fonksiyonlu dijital ayak setleri ve paslanmaz çelik ürün aksesuarları. İç ve dış pazarlara yönelik ürünler, dünyanın geri kalanına ihraç edilmektedir.
Şirket kurulduğundan bu yana, "önce kalite, önce kullanıcı" kalite ve kurumsal amaçlarını sürdürmek ve "bağımsız inovasyon" Ar-Ge ruhunu savunmak. Mükemmel kalite, iyi hizmet, uygun fiyatlarla samimi hizmet, yeni ve eski müşterilerin çoğunluğunu iade eder.
Şimdi, şirket yeni şirket adını onayladı: Yuyao Şehir Yuhai hayvancılık makineleri Technology Co., Ltd., müşterilerin güveninin çoğuna daha iyi hizmet vermek için. Bu noktada, şirket sizi yeni ve eski müşterilere karşılar, mektup, haritaya, örnek işlemeye davet eder ve el ele birleştirmek için meslektaşlarınızla birlikte çalışmaya isteklidir, daha sonra yenilikçilik ve ihtişamı kabul eder.

İletişim bilgileri
Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Yu

Tel: 86-13008937408

Faks: 86-0574-62939506

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)